Спорт Слушалки бас Музика Слушалка Стерео слободни раце Слушалки со Микрофон 3,5 мм Earbuds за Сите Мобилен Телефон Таблета MP3
Новак - 20 %

Спорт Слушалки бас Музика Слушалка Стерео слободни раце Слушалки со Микрофон 3,5 мм Earbuds за Сите Мобилен Телефон Таблета MP3

Достапно за нарачка
DEN 172.32
DEN 138.00
Достапност:

Нови 2017 спорт слушалка Слушалки Стерео слободни раце Слушалки со Микрофон 3,5 мм Earbuds за Сите Мобилен Телефон Таблета MP3 Должина : 50 инчи (125 см) Нови генерички Универзалната 3.5 mm спорт Стерео Слушалки w/ On-off & Микрофон Уживаат hands-free разговори со оваа Универзална 3,5 мм Во уво Стерео Слушалки w/ вклучување-исклучување Вклучува интегриран earpieces и микрофон Кабелот монтиран НА/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за кој ви овозможува да се повикува и да се откажам лесно Одличен квалитет на звукот и супер јасен звук да ги Задржи вашите раце бесплатна и на воланот Додаток САМО, телефонот не се вклучени Зборува на телефон, да гледате видео клипови, да играте игри или да слушате песни со стерео слушалки за мобилни телефони, со 3.5 мм hands-free слушалки/џек за слушалки Компатибилен Со : i Pad /i Phone /HTC/ Sony итн. (било кој друг уред со 3.5 мм аудио слушалка излез џек. Пакет Содржина : 1 x Уво телефони

За производот

Функција:
Водоотпорен,За Мобилен Телефон,Спорт,Микрофон,Поддржува музика,Поништување Бучава,Преносни,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
Конектори:
3.5 mm
Поддршка Apt-x:
No
Бренд Име:
Ersuki
Водоотпорен:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Линија Должина:
1.2 m
Чувствителност:
120dB
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Приклучок Тип:
Линија Тип
Безжичен:
No
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
6-23000Hz
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Отпорот:
16Ω
комуникација:
Жичен
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Број На Модел На:
Спорт Слушалка A21
Стил:
уво кука
Конектори:
ПОМОШЕН

Избор на клиент