2in1 Спојување Случај За Xiaomi 6 Mi 6 M6 Флип Стои Висок Квалитет Магнет Луксузни Cowhide Вистинска Кожа Телефон Маска + Бесплатен Подарок
Новак - 20 %

2in1 Спојување Случај За Xiaomi 6 Mi 6 M6 Флип Стои Висок Квалитет Магнет Луксузни Cowhide Вистинска Кожа Телефон Маска + Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 1012.80
DEN 810.00
Достапност:


Покрие Случај За Xiaomi 6 (5.15 инчи)
Продажба На Поени :
Бесплатен превозот со песната број
Висок Квалитет + Вистинска Кожа + 2in1 Спојување + Стојат + Магнетни = Покрие Случај
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Answer : ___________________________ Note :
Рачно изработени сопствени направени Традиција занаети
Ова е страна-прилагодени модели, со цел да се обезбеди квалитет, испорака за три дена,
Посветен на фотографијата се обидува да се ажурира, следново е да се земе за Apple телефонскиот дисплеј,
Почитувани може да бидат сигурни да се купи, вистински телефон мувла, за да се обезбеди точни дупки.
( Сите модели може да се прилагоди, ве молиме да земете цел белешки модел )
>> 100% Живеат Пука

За производот

Материјал:
Вистинска Кожа
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Големина:
5.15
боја:
како се покаже слика
Продажбата на режимот:
трговија на големо и на мало
Од:
Фабриката за директно снабдување
цена:
Попуст Цена
Продажба:
Мешаната серија
Занает:
Силна Текстура, Се Лизга Отпорни, Совршен Допир!
Материјал:
Висок Квалитет на вистинска кожа
функција 1:
Сеизмички Капка Отпор
Карактеристика 2:
Магнетни Функција
функција 3:
Cowhide Вистинска Кожа

Избор на клиент