Нова Жешка Сребро Рефлексивни Лента Safty Лента да се Шие на Вар Синтисајзер Ткаенина 3 Метри за Шиење Облека Ткаенини Материјали Додатоци
Новак - 49 %

Нова Жешка Сребро Рефлексивни Лента Safty Лента да се Шие на Вар Синтисајзер Ткаенина 3 Метри за Шиење Облека Ткаенини Материјали

Достапно за нарачка
DEN 187.68
DEN 96.00
Достапност:


Опис : 100% Памук, лесни, издржлив материјал со висок квалитет Може да се sewed на облека и видливи од сите правци Стави безбедноста на прво место на вашиот пат надвор во вечерните часови Ширина : 4.7 см Должина : 3 m Боја : Зелена
Пакетот Вклучува : 1 x 3 Метри Рефлексивни Лента
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Техника:
Ткаени
Функција:
Абразија-Отпорен На
Материјал:
100% Памук
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
4.7
Должина:
3M

Избор на клиент