50Pcs/торба 22*16.5 mm BJD кукли очи Пластични очното јаболко кукла додатоци BJD играчки додатоци кафеава боја eyeball
Новак - 23 %

50Pcs/торба 22*16.5 mm BJD кукли очи Пластични очното јаболко кукла додатоци BJD играчки додатоци кафеава боја eyeball

Достапно за нарачка
DEN 622.08
DEN 479.00
Достапност:


започнете
крајот
ѕвезда
e Добредојдовте во мојата продавница, ако сакате да се купи повеќе кукли и придружни,
ве молиме кликнете тука :
Материјал : Пластика
Пакет : 50pcs (25pairs очи)
Ние поддршка на големо,Ако сакате повеќе кукла очи и поевтина цена,Pls contect мене.
Големина Приближно : 22*16.5 мм, ирис кол : 12mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја како слика
Забелешки :
Децата треба да се користат во рамките на родителите наставата, во случај на нивната заблуда јадење.
Карактеристики :
Овие око алатки се нетоксични и практична
Дајте му на вашиот прекрасна кукла имаат сосема нов очи
Одлично за рачно производство и деца' рано образование, тоа е многу лесен за употреба.

За производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
BJD очи играчка
Mfg Серија Број:
Ѕвезда На Производот
BJD/SD Атрибут:
Eyeball
Димензии:
22*16.5 mm
Пластични Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
TNFAFFA
Форма:
1/12
Предупредување:
Бебето под 5 години мора да се користи со возрасни надзор
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Тип:
Додатоци
Ирис Дијаметар:
12mm
боја:
Кафеава Боја
Додатоци:
Играчки Eyeball
Кукла:
играчки додатоци

Избор на клиент