Простор алуминиум тапа бања миксер си чука по масата се мијат слив тапа torneira Перење табела топла и ладна вода тапа Потоне тапа
Новак - 7 %

Простор алуминиум тапа бања миксер си чука по масата се мијат слив тапа torneira Перење табела топла и ладна вода тапа Потоне

Достапно за нарачка
DEN 1386.24
DEN 1289.00
Достапност:


Цената не вклучува тарифи, тарифи платени од страна на купувачот, продавачот не е одговорен за тарифите. Се надевам купувачи ќе можат да ги разберат. Ние сме, исто така, главоболка за национални тарифни политика . 1.Големина И Тежина Поради Лични Метод Со Мерење Алатка Е Различна, Па Така Не Може Да Биде Мала Грешка,Се Надевам Дека Ќе Може Да Се Разбере, Ви Благодарам. 2.Како и производство на различни серии, производот тежина ќе биде за 30-100 грама на пристрасност, тоа е нормално 3.Ве молиме Забелешка Големина На Цевки Што Треба, Ако Не Информира Нас, Ние Ќе Испрати G1/2" Тоа е простор алуминиум кујна тапа, нема рѓа, трајни,евтини цена,Простор алуминиум материјал за да се изгради,Апсолутно трајни и практични.Рачно изработени водечките гаранција од 10 години, водечки може да се користи 5 - 10 години.

За производот

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
елоксирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Функција:
Мерењата Чешми
Ладно & Топла Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Бренд Име:
kaimeilin
Број На Модел На:
kw000201102

Избор на клиент