Помине Уметност Опрема Кристал Помине Уметност Поставите Срцето Нерѓосувачки Челик Палета Шпатула Гел лак Алатка Поставите Мешање Hands-free
Новак - 27 %

Помине Уметност Опрема Кристал Помине Уметност Поставите Срцето Нерѓосувачки Челик Палета Шпатула Гел лак Алатка Поставите Мешање

Достапно за нарачка
DEN 145.92
DEN 107.00
Достапност:


Облик : срцето
Боја : сребрена
Палета Големина : app 11x9.8cm(L x W)
Шпатула должина : app11.5cm
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Пакување вклучува :
1 Pcs x Палета
1 Pcs x Шпатула
Производ карактеристики :
1, увозот на нерѓосувачки челик, мазна текстура, светли и чисти, лесно да се чисти, прикладни
за избор на боја козметика употреба.
2, од не ' рѓосувачки челик боја на рачка, тешки и мазна, единствена, високо текстура, лесен боја,
погоден за професионални и не-професионалци.
3, за различни шминка производи употреба тонер.
Начин на употреба :
Користете боја бар област точниот износ на розова или други сенката за очи убавина шминка производи
Стави на палетата, поудобно во исто време.

За производот

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Бренд Име:
MAANGE
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Број На Модел На:
Помине Уметност Опрема
Големина:
9.8*11cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент