Силиконски калап рачно изработени сапун мувла мус торта мувла срце облик на мајка и син ангел калапи глина калапи арома камен габи,
Новак - 15 %

Силиконски калап рачно изработени сапун мувла мус торта мувла срце облик на мајка и син ангел калапи глина калапи арома камен

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 652.00
Достапност:

Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа.
Бесплатен превозот се Зголеми срце облик чоколадо со силиконски калап Торта мувла Храна одделение материјал US$ 7. Повратни информации, Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас или Онлајн порака ,ние ќе ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги. > Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации . Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот.99 /парче
Храна одделение материјал Нов стил големи чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла Рака форма US$ 8. Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин трошоците за превозот. ви посакувам бизнис е во подем. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети.99 /парче
Стапалки форма нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 8.19 /парче
Бесплатен превозот се зголеми(3pcs/многу) чоколадо со силиконски калап Торта декорација мувла US$ 6.99 /парче
Нов стил големи трговија на големо топла продажба бисер чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 7.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги. Плаќање прифаќаме кредитна картичка, пари booker, western union , можете да изберете било која од нив ви се допаѓа .99 /парче
2013 Нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла БР. Ако најдете големината на производите не ви одговара. Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.29 /парче
Храна одделение материјал Рози моделирање чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 4. Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.можете директно да един - такт нас . Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Посебни ситуации се испита од случај до случај. Политика за наплата на Сите продажни се конечни.5 инчи во мерењето .59 /парче
5 PCS прекрасна мечка нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 9.5 (Единица : cm)
Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет
* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски
* Микробранова печка и замрзнувач безбедно
* Обновливи, не-стап; Лесна употреба и чистење
* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла
* Температура : -40 F на +446 F (-40c на +230c)
* Усогласеност со FDA/SGS
* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
001
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
PRZY
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиент