ПРВИОТ ТАНЦ Мода се Мажи Класичен Платно Чевли Мажите Висока Топ Машки Платно Цвет Чевли Мажите Станови Секојдневен Чипка Чевли Пролет
Новак - 37 %

ПРВИОТ ТАНЦ Мода се Мажи Класичен Платно Чевли Мажите Висока Топ Машки Платно Цвет Чевли Мажите Станови Секојдневен Чипка Чевли

Достапно за нарачка
DEN 2015.04
DEN 1270.00
Достапност:

Чевлите се прилагодени производи , вие може да дизајн свој чевли, Само ни даде вашите посебни барања, Можете да додадете фотографија на superstar/миленичиња или нешто ви се допаѓа на чевли. Само да го испратите на мене

За производот

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Светло,Дише,Анти-Мирис,Тешко Носи,Висина, Зголемување На
Обвивка Материјал:
Платно
Чевли Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Флорални
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
ПРВИОТ ТАНЦ
Број На Модел На:
врвот висока чевли
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно
мажите чевли:
мажите чевли
секојдневен чевли:
унисекс чевли
платно чевли мажи:
висок врвот чевли мажи
Слободно Време За Чевли:
Мажите Станови
студентите чевли:
класичен платно чевли
Секојдневен Чевли На Мажите:
Секојдневен Чевли На Мажите
секојдневен чевли машки:
цветни чевли
дише секојдневен чевли:
унисекс чевли
модни чевли мажи:
платно чевли
печатени чевли:
висок врвот чевли

Избор на клиент