Врвен Квалитет Кубни Циркони Кралицата Плоштадот Камен Jewerly Комплети За Жени Темперамент Свадба Накит Сетови Parure Bijoux AS020
Новак - 21 %

Врвен Квалитет Кубни Циркони Кралицата Плоштадот Камен Jewerly Комплети За Жени Темперамент Свадба Накит Сетови Parure Bijoux

Достапно за нарачка
DEN 1955.04
DEN 1545.00
Достапност:


Кубен Циркони Кралицата Плоштадот Камен Jewerly Комплети За Жени AS020
Предмет : Накит Поставите AS020
Позлата : Бело Злато
Материјал : ААА+ Кубни Циркони
1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена
2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија
3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас . ве молиме љубезно ни обезбеди јасна слика !
4 Напишете Поздрав Картичка на вашето семејство или пријателите во средната на љубовта !
5 Изберете дизајн за вас ако вие не може да одлучите што е добро . Ние може да ви даде стручен предлог !
Обетки : 2.5 cm(0.98 инчи)
Ѓердан : 42.5 cm(16.7 инчи)

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар,Титаниум
Бренд Име:
љубоморен млади
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки+Ѓердан
Број На Модел На:
AS020
Материјал:
Кубен Циркони
Тежина:
60g
позлата:
Бело Злато
Камен:
ААА+ кубни циркони
Повод:
Свадба Службеници ПартијаШопинг Ангажман Годишнината
Подарок за:
Себе Си,Љубовник,Девојка,Сопруга,Невестата,Мајка,Ќерка,Женски
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Обичај или Не :
Yes
Трговија на големо:
Yes

Избор на клиент