За ASUS zenfone5 A501 USB Полнач за Полнење порта PCB Одбор кола со Микрофон

За ASUS zenfone5 A501 USB Полнач за Полнење порта PCB Одбор кола со Микрофон

Достапно за нарачка
DEN 216.00
Достапност:

Ние ќе ги помогне 5. Имаме гранки во SZ и GZ 9. Поддршка капка превозот 6. Prodivde одлична услуга 6. можеби фотографии се малку боја разлика со реалните предмети. се врати стоката назад (да origianl изгледа. Почнувајќи од 2008 година, Ние сме ангажирани во мобилен телефон и таблет КОМПЈУТЕР резервни делови, вклучувајќи и LCD дисплеи, Допир на екранот,Digitizers, Куќишта, Flex кабли итн. Нашата компанија wholeasle видиме делови и додатоци. вашата цел ќе биде предаден во 3 работни дена. Ние не падне превозот за клиентите и се колнам во Бога никогаш да го контактирате со вашите клиенти За гаранција 12 месеци гаранција. ако без оригинални изгледа или borken еден. секој тестирани еден по еден пред превозот 4. Сите производи се со една година гаранција Ако клиентите го купат од нашата компанија. Вештачки штета што се без гаранција.
За ASUS zenfone5 A501 USB Микрофон Држачи за Полнење PCB Одбор кола
Ние само се продава високо квалитетни делови. Брод тестирани и работни предмети 3. работи совршено. За ASUS zenfone5 A501 USB Микрофон Држачи за Полнење PCB Одбор кола 2. се вклопува инсталирате делови 5. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме размислете внимателно да конкурираат или го купи објектот.Меѓународни клиенти можеби е предмет на дополнителни увозни давачки,даноци и други такси,Има такси се одговорност на клиенти и мора да се плати по delievery. Имаме одлични R&D тим кој може да дизајн мода производи и да ги задоволи побарувачката на пазарот
. Повратни информации : Ние ја цениме сите наши клиенти пост позитивни повратни информации и 5 бодови НСД,Ако u r не се среќни со нашите предмети или други причини. Контактирајте со нас пред да се врати стоката назад. ние напишете "подарок" на сопствени трудови со цел да се обидат да се избегне сопствени даночни такса за вас. Дали commerical фактура според клиенти барања 4. ние споделување на половина такса ако пратката се одржува од сопствени 6. Нашите животни ќе ги следи вашите цел број, и да знаете најновите процес додека сте го добиле. превозот време : од 1 до 3 работен ден 6. Компанијата Информации Од 2008, Ние сме ангажирани во мобилен телефон резервни делови како и LCD дисплеи, Допир на екранот/ Digitizers, Куќишта, Flex кабли итн. Тест еден по еден строго пред превозот. Нашата фабрика зафаќа површина од 1000 метри квадратни и има околу 100 членови на персоналот. Ако имате посебни побарувачката на превозот време, ве молиме контактирајте ме преку порака. добредојдовте да ни испратите inquriy! Што ќе добиете ? 1. Несоодветна Инсталација штета што се без гаранција. Забелешка : Било даноци,царини и увозни давачки обвинет од страна на вашата влада. и ние го промените други стоки, како тековна цена (можеби цена падна долу). Ние не сакаме да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат, бидејќи на превозот време. ние само брод мал пакет/DHL/UPS/EMS/ТНТ/море, превозот . можете да ги видите нашите повратни информации
Добредојдовте да не контактирате доколку имате какви било ПРАШАЊА и одговори
поддршка на големо и мало
Функција : 1. Ние може да направи ОЕМ и ODM цел 7. Ние се обидуваме се потрудиме да ги реши вашите проблеми. Зошто купи од нас? 1. pls контактирајте со нас пред да замине netural и негативни повратни информации. 1x For ASUS zenfone5 A501 USB Микрофон Држачи за Полнење PCB Одбор кола (анти-статички торба,пена кутија) Плаќање начин : escow/Western Union/Moneygram/TT/Paypal/coinstar превозот : 1. Меѓународни давачки,даноци и такси Ние само го плати превозот надомест.Ако не сте задоволни со нашата превозот услуга. Брод предмети како клиенти опис.

За производот

Бренд Име:
FORWELLENY
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
zenfone5 A501
Модел:
zenfone5 A501
Тип:
Замена дел
Функција:
полнење порта
Пакет:
анти-статички торба ,пена кутија

Избор на клиент