ЖЕШКА! Белоруски Знаме Национална Мулти-земја Знаме, Знамето Фестивал Историја Celebraion Настани Оркестарот 90*150cm
Новак - 25 %

ЖЕШКА! Белоруски Знаме Национална Мулти-земја Знаме, Знамето Фестивал Историја Celebraion Настани Оркестарот 90*150cm

Достапно за нарачка
DEN 189.12
DEN 142.00
Достапност:

ЖЕШКА! Белоруски Знаме Национална Мулти-земја Знаме, Знамето Фестивал Историја Celebraion Настани Оркестарот 90*150cm
Функција :
- Висок квалитет на полиестер, цврст и издржлив
- Со јарболот обвивка на левата страна, другите три страни sewed од машина
- Одлично за политички партии, фестивали, историски настани, воени и други прилики
Спецификација На Производот :
Големина на : прибл. 90x150cm/ 35.43*59.05 во
- Материјал : Полиестер Ткаенини
Пакет : 1x знаме

За производот

Стил:
Летање
Употреба:
Национално Знаме
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
Белоруски Знаме
Ткаенини:
Полиестер
Јарболот Материјал:
Не Се Вклучени

Избор на клиент