YESSUN За Тојота Vios Soluna XP40 MK1 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија + Паркинг Назад до Камерата
Новак - 20 %

YESSUN За Тојота Vios Soluna XP40 MK1 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија + Паркинг Назад до

Достапно за нарачка
DEN 1274.40
DEN 1020.00
Достапност:


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Нејзината едноставна и скромна дизајн и малата големина освои't привлече никакво внимание. Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Поддржува NTSC ТВ систем
6. Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќта
1. AGC : Авто BLC : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Видео Боја : Шарени Ефективни Пиксели : 752x582 Резолуција : 520 TV линии Видео Излез : 1. Време на испорака
Сад
10-30 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-35 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
=>Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил
=>Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше. со добра водоотпорен функција.0 Vp-p,75 Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 67 - Ip 68 Операција Температура : -20 C+80 C RH95% Работна Сила (DCV) : DC 12 V
Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство
Табличка Светилка Големина За Референца
Бидејќи целиот свет имаат различни автомобилски производители и авто делови, ве молиме потврдете дали се погодни за вашиот автомобил пред да ја купите камерата , или можете да контактирате со нас, ние ќе им даде да се реши во време, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна
7.
Бразил / Југ.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Опис :
Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера.
=>Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера
HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + Вода-Доказ + Прашина-Доказ + Широк Агол
За Тојота Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007
Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За Тојота Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007
Како да се инсталира :
1.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Сите објектот може да се врати за размена на само.
Параметри : Слика сензори : 1/2" боја CCD ТВ Систем : NTSC & ПАЛ Минимална осветлување.

За производот

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
YESSUN
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични

Избор на клиент