Оригиналниот Екран на Допир FTB-200R Екран на Допир за стакло Нови

Оригиналниот Екран на Допир FTB-200R Екран на Допир за стакло Нови

Достапно за нарачка
DEN 7440.00
Достапност:

Оригиналниот Екран на Допир FTB-200 R Екран на Допир за стакло Нови
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

За производот

Должина на кабел:
FTB-200R
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
FTB-200R
Бренд Име:
samkoon
Тип:
Конектори
is_customized:
Yes
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент