500 компјутери 4/7mm Градина Црево Plug Наводнување капка по капка Цевка Крајот Капа Микро Бодликава Вода Црево Крајот Конектор
Новак - 26 %

500 компјутери 4/7mm Градина Црево Plug Наводнување капка по капка Цевка Крајот Капа Микро Бодликава Вода Црево Крајот Конектор

Достапно за нарачка
DEN 1243.20
DEN 920.00
Достапност:


500 компјутери 4/7mm Градина Црево Plug Наводнување капка по капка Цевка Крајот Капа Микро Бодликава Вода Црево Крајот Конектор

Feathure :
Име на производ : 4/7mm Црево Приклучок
Заеднички големина : Plug За 4/7mm меки снег
Примена : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнување
Направени од свежо ЈП, овој производ е опремен со одлична механичка,топлинска и хемиска стабилност.
Тоа може да бидат сместени во отворено или да бидат поставени во почвата и служат за долго време .
Повеќе Детали :

- -


Можеби Како Што Се :
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!
Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок
Со оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар. Значи, ако било данок се побара кога ќе го добиете пакет, ве молиме љубезно ве молиме да се грижи за тоа. За Превозот
Откако ќе поставите вашата нарачка, ние ќе организира предмети, пакет за нив внимателно и да се испорача што е можно поскоро.
Пакетите треба да летаат крстот, земја и море, и да преземат некои остатокот од време на време. Па, ве молиме љубезно се одржи некои трпение. Тие ќе пристигне на вашата врата на крај, како е именуван од стариот пријател.
Ако НЕ треба предметите итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди прилагодено решение за вашата опција.
За Фотографии и Слики
Фотографии и слики се за демонстрација само, тие се присутни на настапи,големина или дијаметри. Quanities во фотографии и слики не треба да се разбира како она што ќе добиете. За Повратни Информации
Тим на Зелена Палецот е услуга со голема страст и полно срце. Сепак, човечки прават грешки. Ако за жал нешто тргне наопаку, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе работат заедно со вас. Ве молиме не го оценувате 3 ѕвезди или под забележително без претходна комуникација. Тоа им помага ништо друго туку само да му наштети на вид срца кои не заслужуваат втора шанса од вас. Ви благодариме!
Ви благодариме за изборот на Green Thumb е Продавница повторно!
Имаат добро време!
Со почит,
Зелена Палецот Тимот

За производот

Дијаметар:
4l7mm Црево Приклучок
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
Зелена Палец
Градина Вода Конектор Тип:
Стандард Конектори
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
LT-0C407

Избор на клиент