CC&BYX Косата се украси за жените ѕвезда круни тиара вештачки свадба украси за коса додатоци hairband главата бенд coroa место 2509
Новак - 45 %

CC&BYX Косата се украси за жените ѕвезда круни тиара вештачки свадба украси за коса додатоци hairband главата бенд coroa место

Достапно за нарачка
DEN 763.20
DEN 420.00
Достапност:


започнете
крајот CC&BYX Косата се украси за жените ѕвезда круни тиара вештачки свадба украси за коса додатоци hairband главата бенд coroa место 2509
Свадба круна : тиара
Accessoire cheveux : ѕвезди
Свадба коса додатоци
Свадба коса орнаменти невестата : Tiaras и коронки
sobretudo feminino : Hairbands

За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
круна
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CC&BYX
Тип:
Tiaras
тиара:
круна
accessoire cheveux:
вештачки цвеќиња
свадба коса додатоци:
Hairbands
косата орнаменти:
tiaras и коронки
sobretudo feminino:
раководител бенд

Избор на клиент