Еспресо Patronum за Возрасни Унисекс Tees Mens качулка Женска Суичери Унисекс Hoody Уникатен Sweatshirt Смешно Унисекс Качулка-Z113
Новак - 15 %

Еспресо Patronum за Возрасни Унисекс Tees Mens качулка Женска Суичери Унисекс Hoody Уникатен Sweatshirt Смешно Унисекс Качулка-Z113

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
DEN 1224.00
Достапност:


започнете
крајот
започнете
en 100% Сосема Нов Материјали : 65%Памук,35%полиестер Големина на Табелата
Големина
Преку рамо
Биста
Должина
Sleeve
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
XS
39
15.3
86
34
58
22.8
57
22.4
S
42
16.5
92
36
59
23
59
23
М
45
17.7
96
37.8
61
24
60
23.6
L
49
19
102
40.1
67
26.4
61
24
XL
53
21
112
44
72
28.3
62
24.5
XXL
57
22.4
118
43.3
76
30
63
25
Многу Бои Избор :
Повратни информации :
1).Ако нешто се направи што не се задоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи.
2).Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 ѕвезди) за нас. Ви Благодариме Повторно.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Писмо
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
Z113
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Редовни
Бренд Име:
PADEGAO

Избор на клиент