Карбонски Влакна Автомобил Задните Покривот Спојлер Крилја за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф VII MK7 GTI & R Hatchback 2014-2017
Новак - 14 %

Карбонски Влакна Автомобил Задните Покривот Спојлер Крилја за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф VII MK7 GTI & R Hatchback 2014-2017

Достапно за нарачка
DEN 15533.28
DEN 13358.00
Достапност:


Карбонски Влакна Автомобил Задните Покривот Спојлер Крилја за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф VII MK7 GTI & R Hatchback 2014-2017
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Golf7 Голф VII MK7 GTi & R 2014-2017
3 M лента со прислушување завртки Кои го прават повеќе делови duarble, тие се вклучени во пакетот

За производот

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Голф
Голф-Година:
2014
Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Модел Година:
2014-2017
Име На Модел:
ВСС-HD051
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
114cm
Објектот Ширина:
24.5cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
1.29kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил спојлер
Производителот Дел Број:
покривот спојлер
Осветленост Дел Број:
покривот се подигне усна крило
Другиот Дел Број:
покривот спојлер крило
Земја/Регион на Производство:
CHIAN
Поставување на Возило:
задните покрив
Тип На Објект:
Спојлери

Избор на клиент