Langhong 10pcs Нордиските Викинзите Амајлија Шведска Змеј Сет Брошеви Викинг brosch накит Talisman

Langhong 10pcs Нордиските Викинзите Амајлија Шведска Змеј Сет Брошеви Викинг brosch накит Talisman

Достапно за нарачка
DEN 1872.00
Достапност:


3906015057680205 Викинзите Серија US $ 39.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 5.99 /парче US $ 39.00 /парче US $ 5.99 /парче US $ 3.80 /парче US $ 3.80 /парче US $ 39.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 4.80 /парче US $ 35.00 /парче US $ 39.99 /парче US $ 4.50 /парче US $ 3.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 37.00 /парче САД $ 37.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 4.99 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 39.90 /парче US $ 39.90 /парче US $ 38.00 /парче US $ 38.00 /парче US $ 39.00 /парче САД $ 4.99 /парче
ФАБРИКАТА SLAES
НОРДИСКА ВИКИНГ Шведска Змеј Брошеви
Материјал : Цинк Легура
Големина : Pendant 45*37mm
Боја : Антички Sterlling Сребро.
Пакување Начин : Еден Brooch, Една Opp вреќа Само
ОЕМ : Accept

За производот

Метална боја:
Мравка Sterlling Сребро.
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
BR-1
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LangHong
боја:
Античкиот Sterlling Сребро.
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
45x37 mm
Објектот:
Нордиска Викинзите Змеј сет Брошеви
ОЕМ:
прифатете

Избор на клиент