Мото Спорт Плачко Бар Backrest Багаж Решетката За Харли Спортските XL 04-17 Дуна 2006-2017 хром

Мото Спорт Плачко Бар Backrest Багаж Решетката За Харли Спортските XL 04-17 Дуна 2006-2017 хром

Достапно за нарачка
DEN 2951.52
Достапност:


Опис Conditon : Резервни 100% Нов Материјал : Високо Квалитетен Челик Боја : Црна Гром Дупка центар до центар 1.25 инчен околу 7.25 инчен меѓу chrome исправена. ПАКЕТОТ вклучува Еден Багаж Рек Fitment : се Вклопува '04-подоцна XL модели (освен XL1200 CX) опремени со Монтажни Sideplates, '06-подоцна Дуна® модели (освен FXDF, FXDFSE и '10-подоцна FXDWG) опремени со Цврсти или Монтажни Sideplates, '84-'05 Софтејл® (освен FLSTN и FXSTD), '06-подоцна FLST, FLSTC и FLSTSC и '06 FLSTF модели опремени со Монтажни или Цврсти Планината Sideplates

За производот

Објектот Тежина:
1.3kg
Бренд Име:
LARATH
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
Харли Спортските XL 04-17 Дуна
Објектот Должина:
0inch

Избор на клиент