Мажите Сребро Цевка Од Нерѓосувачки Челик Парфем Шише Pendant Ѓердан За Жените Стакло Чување Шишиња Pendant Со Синџир Ѓердан
Новак - 15 %

Мажите Сребро Цевка Од Нерѓосувачки Челик Парфем Шише Pendant Ѓердан За Жените Стакло Чување Шишиња Pendant Со Синџир Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 450.72
DEN 383.00
Достапност:


Производ Карактеристики
Мажите Сребро Цевка Од Нерѓосувачки Челик Парфем Шише Pendant Ѓердан За Жените Стакло Чување Шишиња Pendant Со Синџир Ѓердан
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик,
Големина : ве Молиме проверете на сликата подолу
Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Партија
Подарок за : Пријател / Тато / Брат / Маж
Погодни за : Мажи,Младите Момчиња и Зрелост Машки
Фото Галерија
Пакување Прстен Големина и Мерење на Превозот и Испорака Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www.17track.net/en/ e Packet 7-20 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на DALI, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. 2. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. 3. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.
Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. 2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Контакт 1. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни е-мејл. 2. Нашиот работен распоред : сад : PM 6 : 00 ~ AM 3 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00 ~ ЧАСОТ : 2 : 00 велика БРИТАНИЈА : AM 1 : 00 ~ AM 10 : 00 Германија/Франција/Шпанија : 2 СУМ : 00 ~ AM 10 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00 ~ AM 7 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00 ~ PM 8 : 00 3. Ние ќе ви одговори на пораки во рок од 24 часа од работниот ден, во рок од 36 часа за викендот.
Технолошкиот Процес
Повод и Подароци

За производот

Должина:
60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
П.Н.Е. BeiChong
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
IN116
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Pendant Големина:
43.3 мм*12mm
Материјал:
Стакло
Тип:
ѓердан
Шарм:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
доведе & nickle слободни
Големина:
43.3mm*12mm
Здравје Функција:
Анти-tatigue
Пакет:
накит кутија
Повод:
Подарок,сувенири,партија декорација
Diy Камења:
Добредојде
Тежина:
15.8g
боја:
Сребро.

Избор на клиент