Авто Паркинг Помош 7 Инчен TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Следи со Wireles Ноќ Визија Автомобил Обратна Копија Rear View Camera
Новак - 10 %

Авто Паркинг Помош 7 Инчен TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Следи со Wireles Ноќ Визија Автомобил Обратна Копија Rear View

Достапно за нарачка
DEN 2665.92
DEN 2400.00
Достапност:

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5 ЛУКС
Моќ Барање : DC12 V
Wirelss Предавателот & Примачот за DVD/Монитор/ВИДЕО :
Опсег до 10 метри, одлична за поголеми возила како каравани. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.3 инчен TFT LCD Автомобил Огледало Следи :
Покажуваат нога големина : 7 инчен,Најдобро за безбедна употреба на Задните видите
Дисплеи : TFT-LCD. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Компатибилен со сите сигнал формати
Контраст : 300 : 1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Авто Паркинг Помош 7 Инчен TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Следи со Wireles IR Ноќ Визија Автомобил Обратна Копија Rear View Camera
Авто Паркинг Помош 7 Инчен TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Следи со Wireles IR Ноќ Визија Автомобил Обратна Копија Rear View Camera
Вовед :
Водоотпорен Задните Видите Ноќ Визија Камера за автомобил
Се користи со поврзан со LCD монитор ,DVD Плеер, rearview огледало со LCD монитор итн, покажуваат задните приказ на LCD екранот, направи да се јават автомобил повеќе лесно и безбедно
420 TV линии висока резолуција
Поддржува NTSC/PAL Видео системот
IP68 водоотпорен ниво за надворешна и врнежливи употреба
Едноставен за инсталација и употреба
4. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ултра-ниска потрошувачка на енергија, за да се спречи преку топлина
Видео Внесување : AV1/AV2 видео влез, AV1 VCD / DVD видео повратен сигнал (систем стандардно), AV2 врска обратен камера (обратен автоматски да се префрлите)
Сигнал формат : PAL / NTSC / AUTO. high-definition екран, направи сликата појасна, повеќе живописни бои
Резолуција : 480 (H) × 234 (V)
Моќност : ≤ 2 W.

За производот

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
CARKUCO
Објектот Големина:
7 Инчен Автомобил Rearview Огледало Следи Со Обратна Безжична Камера
Име На Модел:
CKC-703 факс-4031
Објектот Тежина:
1000g
Сместување:
Покривот
Резолуција:
800x480
Големина На Дисплеј:
7
Материјал Тип:
ABS
Резолуција:
420TVL
сензор на слика:
Боја CMOS(Со Паркинг Линии)
Леќа Агол(Степен):
120
ТВ систем:
PAL/NTSC
Ноќ визија:
7 МО Infrarred Светла Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera
Големина На Дисплеј:
IR Автомобил Rear View Camera Со 7 Инчен Rearview Огледало Следење
Резолуција(Монитор):
800x480
Display mode:
16
моќност:
ВАШИНГТОН 9-32V
Тип:
7 Инчен Автомобил Rearview Mirrror Следи со Ноќно Rear View Camera

Избор на клиент