Уникатен Врежан Корални Druzy Agates Привезоци, Отворајќи Кристал Акцент Шарм Во Сребрена Шарени Agates Pendant PM4706
Новак - 5 %

Уникатен Врежан Корални Druzy Agates Привезоци, Отворајќи Кристал Акцент Шарм Во Сребрена Шарени Agates Pendant PM4706

Достапно за нарачка
DEN 2487.36
DEN 2363.00
Достапност:


Agates pendant шарм, Отворајќи кристал капа Boho накит наоди Околу 51 mm Сребро electroplated 6 бои Погодни за сите прилики Внимание : Приврзоци ќе се разликува малку во големина и карактеристики, но сите се прекрасни приврзоци.


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
PM4706
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
боја:
розова, жолта, бела, зелена
Обликот:
teardrop
Материјал:
Agates
Услуга:
ОЕМ
Место:
Guangdong, Кина
Големина:
Приближно 51 мм

Избор на клиент