Грнчарството Тркала Ротирате Плочата Вртливата Керамика Плочата Мрзливи Susans Ротари Плоча Turnplate Глина Керамика Скулптура Алатка 25cm
Новак - 30 %

Грнчарството Тркала Ротирате Плочата Вртливата Керамика Плочата Мрзливи Susans Ротари Плоча Turnplate Глина Керамика Скулптура

Достапно за нарачка
DEN 771.84
DEN 540.00
Достапност:


Грнчарството Тркала Ротирате Плочата Вртливата Керамика Плочата Мрзливи Susans Ротари Плоча Turnplate Глина Керамика Скулптура Алатка 25cm
Употреба : Челик Топката Лежишта се Залагаме за Следење во ЖИВО
Useage2 : глина алатки
Име : плочата Керамика Тркала
Уметност резерви : Претвори плоча
Глина modellin : g Глина Модел Скулптурата
Name2 : керамика тркала
Големина : 25cm 30cm
Материјал : пластика
0710009
Ние сме професионална снабдувач , регистриран и во Хонг Конг и Шенжен. имаме сопствена фабрика.ние продаваме квалитет вреднува бебе производи.ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга на нашите клиенти во светот од 2005 година. во потрага напред за нашата соработка.
. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди.
. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
. Објектите се само на превозот по исплата потврди.
. Aliexpress треба 24 часа за да ја потврдите вашата исплата.
. Сите следење на еден веб-сајт http : //global.cainiao.com/index.htm?spm=a3708.7860690.0.0.29zsp L
. Претежно.Тоа ќе трае 15-40 на вашата земја со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
. 7-15 дена од epacket.3-10 дена од ЕМС. 3-7 дена страна на курирската служба DHL.
. Најчесто,следење на информации на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ќе ги ажурира во рок од 2-7 работни дена.
. Ве молиме Проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
. Ние само ќе го испрати на адресата која сакате да ја напишете.
. Руската пријатели треба да го напишете вашето име и презиме,или ќе не може да ја прими пратката.
. Ние нудиме 7-24 часа онлајн услуга.
. Вашето барање ќе биде одговор во рок од 6 часа
. Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот.
. Нашите работно време. од понеделник до сабота.
. Ако ништо друго, ние може да ви помогне.pls контактирајте со нас.
. Ако не сте Задоволни со производот.pls не се отворени спор.pls контактирајте со нас.ние ќе ви даде Решение побрзо.
. Спорот не е само начин да се slove проблемот.подобро е среќен да slove тоа.ви благодариме.
. Ако нашата одговорност.ние прифаќаме врати стоката или наплата.
. Ако се потврди водат за исчезнати.ние ќе ги провери тоа и повторно да ја прати.
. Ако не го добиете вашиот објекти.pls контактирајте со нас.
. Најчесто,пратката ќе пристигнат на време.но, може да биде понекогаш ќе се одложи.pls бидете трпеливи и waitting.ви благодариме за вашиот разбере.
. Плаќањето е само за цел.друга земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок за плаќање.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите.
. Ако сте задоволни со предмети.Ние ќе ценети за вас.ако ни даде 5 сјајна ѕвезда и споделување вашите добри чувство или споделување убави вистински фотографии.
. Вашиот позитивен фидбек ќе биде многу корисно за нас и новиот купувачот.
. Ако не сте Задоволни со производот.pls не се отвори расправа, или остави негативни feedbkack.pls контактирајте со нас.ние ќе ви даде Задоволни Решение побрзо. ви благодариме.
. Ние ја прифатат плаќање кои Aliexpress поддршка.
. Master card, VISA,Webmoney,Boleto
. П1 : дали е безбедно да платат Aliexpress?
. R : yes.pls верувам Aliexpress и Г-дин Џек М-р.
. Q2 : колку долго ако превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух e-Mail?
. R : mostly.it ќе трае 15-40 дена до дестинацијата по испрати.
. Q3 : поддржувате микс цел?
. R : yes.we поддршка.можете да изберете на сите ви се допаѓа.
. Q4 : дали ќе се направи трговија на големо? . R : yes.pls connact нас.ние ќе ви даде најдобра цена.

За производот

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
0710009
Име:
плочата керамика тркала
Тип:
Вртливата Плочата Мрзливи Susans
боја:
Црна
usuage:
Челик Топката Лежишта се Залагаме за Следење во ЖИВО
Функција:
Практична и издржлива дома користење на производот
грнчарството големина на тркало:
25cm*25cm
уметност резерви:
пак плоча
брод начин:
Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Кина
Пакување:
1pcs Вртливата Плоча

Избор на клиент