Моден Смола Бивол Добиток Черепот Pendant Црна, Сребрена Electroplated Кристал Longhorn Шарм Во 50*43 mm PM4652

Моден Смола Бивол Добиток Черепот Pendant Црна, Сребрена Electroplated Кристал Longhorn Шарм Во 50*43 mm PM4652

Достапно за нарачка
DEN 1807.68
Достапност:


Смола pendant шарм Мода накит наоѓање на Сребро eletroplated Бивол Добиток Longhorn Шарм Околу 50*43 mm Погодна за сите прилики
Внимание : Приврзоци ќе се разликува малку во големина и карактеристики, но сите се прекрасни приврзоци.


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
PM4652
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликот:
бивол
Големина:
50*43 mm

Избор на клиент