Ram меморија на Воздухот Цевка Дуктус Горниот Светлата Заградата Худ Екран За Хонда CBR600RR 2007-2012 година 2008 2009 2011 Нов Мотоцикл

Ram меморија на Воздухот Цевка Дуктус Горниот Светлата Заградата Худ Екран За Хонда CBR600RR 2007-2012 година 2008 2009 2011

Достапно за нарачка
DEN 4078.56
Достапност:


Дел Име : Внесувањето Воздух + Горниот остане обтекател светлата заградата
Fitment : Хонда CBR600 RR 2007-2012
Материјал : Тешки Алуминиум
Пакет : 1 buc(види слика се прикажани)
Состојба : 100% Сосема Нов.
Лесна инсталација. Без Настава Се Вклучени.
Висока класа на квалитет и многу издржливи,Добра работна состојба и лесно да се инсталира. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
Економијата на превозот : Ние брод на пакет рок од 1 работен ден по payement избришани. Ние брод во светот време на Испорака е 11-22 работни дена. Земјата Време на Испорака(Ден) 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >35 сад го Оценувате (точка пристигна) 17.1% 58.3% 10.6% 10.5% 3.5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 43.2% 29.1% 13.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 11.4% 40.0% 24.3% 17.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 9.1% 22.2% 31.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 3.1% 44.1% 31.4% 17.6% 3.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата Италија го Оценувате (точка пристигна) 2.0% 10.1% 19.4% 32.8% 35.7% Наплата Русија го Оценувате (точка пристигна) 0.6% 11.2% 22.3% 31.4% 34.5% Наплата Бразил го Оценувате (точка пристигна) 1.1% 13.2% 23.7% 36.4% 25.6% Наплата
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Времето за испорака е од 3-7 работни дена. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Се ВРАЌА
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и на ваше задоволство.
Ако стоката да пристигне неисправни имате до 14 дена од денот на приемот да контактирате со нас.
Предмети мора да се врати во нивната оригинална и неискористени состојба. Било која цена да се врати за не-дефектен производ или замена на производот се на товар на купувачот КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС
Ние сме професионални продавач во cid на мото делови, силни во понудата за замена на мотоцикл дел на пр. 4 брендови Јапонија мотоцикл замена на делови, ако нешто се потребни, ве молиме падна слободно да контакт. Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации и ќе го стори истото. Ние се стремиме кон позитивни Повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот Детали Продавачот Оценка (НСД) на 5 ЅВЕЗДА. Ако се размислува за давање на неутрален или негативен Фидбек или ниска НСД. Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите грижи прво. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).

За производот

боја:
Црна
Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
MOFO CAIZHUANGSHI

Избор на клиент