Универзален Мотор Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Течност Првенство За KTM 990 Супер Војводата RC8 / R 690 Војводата 1290 Супер Војводата Р

Универзален Мотор Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Течност Првенство За KTM 990 Супер Војводата RC8 / R 690 Војводата

Достапно за нарачка
DEN 892.32
Достапност:

НИ 8.01 / парче НАС 31.99 / пар НИ 8.55 / пар НИ 13.27 / пар НИ 14.07 / пар НИ 21.14 / парче НАС 46.69 / пар НИ 7.99 / парче НАС 37.99 / set НИ 14.3 / парче 100% Сосема нов - Боја : црвена/црна/портокал/златниот/зелена/блу/sliver -Материјал : Алуминиум легура -Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат -Лесно се инсталира,prefessional инсталација препорачува -Совршено се вклопуваат, без модификација е потребно Fitment : За повеќето од повеќе од 125cc мотоцикл Пакет се вклучени : 1 парче на Мотоцикл Течност за Резервоар за масло првенство и заградата
Answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите pric ве Молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .
Производ Фото :
100% Сосема нов - Боја : црвена/црна/портокал/златниот/зелена/блу/sliver -Материјал : Алуминиум легура -Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат -Лесно се инсталира,prefessional инсталација препорачува -Совршено се вклопуваат, без модификација е потребно Fitment : За поголемиот дел од повеќе од 125cc мотоцикл Пакет се вклучени : 1 парче на Мотоцикл Течност за Резервоар за масло првенство и заградата
Answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите pric ве Молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .
Производ Фото :

За производот

боја:
зелена, сива, црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
ПА-ОК-004
Објектот Должина:
1.3m
Објектот Ширина:
1.1m
Објектот Висина:
0.55m
Објектот Тежина:
180g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Мотоцикл Течност Резервоарот и заградата
Бои:
Црвено/Златниот/Црна/Зелена/Портокал/Сино/Sliver
Fitment:
за повеќето мотоцикл модели
Количина:
парче
Потеклото на место:
Кина

Избор на клиент