Мотоцикл Алуминиум Нога Штипки Почива Педали За ХОНДА CRF50 CRF70 XR50 XR70 PW50 PW80 TTR50 KLX110 РБС Јама Велосипед
Новак - 14 %

Мотоцикл Алуминиум Нога Штипки Почива Педали За ХОНДА CRF50 CRF70 XR50 XR70 PW50 PW80 TTR50 KLX110 РБС Јама Велосипед

Достапно за нарачка
DEN 240.00
DEN 206.00
Достапност:


Нога Штипки
100% Сосема Нов
Материјал : Алуминиум и полесни од акции еден. Висок Квалитет Лесно да се Инсталира Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Одговара F или :
Тоа е за ХОНДА CRF XR 50 70 110 јама велосипед и повеќето кинески јама велосипед , исто така DSG РБС TTR и некои други велосипеди направени во кина. тоа е резервни производи, така можеби треба малку измена на тоа , бидете сигурни дека ќе може да знае дека пред да се купи.
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект sames слики. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
jzfp
Објектот Должина:
11.1cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
3.5cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Нога Почива

Избор на клиент