160mm 4 Дупка Задни Диск Сопирачки Роторот на Високо Квалитетни Алуминиумски Задни Диск Сопирачки Roter Мотоцикл Резервни Делови Погодни За АТВ Dirt Bike ДС-148
Новак - 19 %

160mm 4 Дупка Задни Диск Сопирачки Роторот на Високо Квалитетни Алуминиумски Задни Диск Сопирачки Roter Мотоцикл Резервни Делови

Достапно за нарачка
DEN 749.28
DEN 607.00
Достапност:

160mm 4 Дупка Задни Диск Сопирачки Роторот на Високо Квалитетни Алуминиумски Задни Диск Сопирачки Roter Мотоцикл Резервни Делови Погодни За АТВ Dirt Bike ДС-148 Пакет Вклучуваат : 1pc x Задни Диск Сопирачки Роторот Одговара За АТВ Dirt Bike Мотокрос
Објектот Слика :
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Подолу е Estimatated време на Стоки пристигна.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот беше донесено. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со Превозот Следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и accessoroes вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се Откаже од трансакцијата од aliexpress, или, можете да изберете да имате замена.

За производот

Објектот Ширина:
1.56inch
Објектот Висина:
2.2inch
Објектот Тежина:
422g
Бренд Име:
NOBIMOTO
Име На Модел:
ДС-148
Специјални Функции:
Задни Диск Сопирачки Роторот
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Должина:
6.3inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Дијаметар:
4.8cm
Модел Тип:
АТВ 160mm 4 Pin Задни Диск Сопирачки Роторот
Посебна Карактеристика:
Задни Диск Сопирачки Роторот
Компоненти:
диск сопирачки
Состојба:
100% нови
Гаранција:
Yes

Избор на клиент