голем 30cm аниме кои клечат Eevee,Jolteon кадифен играчки мека кукла божиќ подарок b0670
Новак - 50 %

голем 30cm аниме кои клечат Eevee,Jolteon кадифен играчки мека кукла божиќ подарок b0670

Достапно за нарачка
DEN 1343.52
DEN 672.00
Достапност:


ви благодариме за вашата шопинг !
објектот е околу 30cm играчка, едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други големини со себе од мојата продавница :
на следниве слики се вистински објект слики шоу.
Превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, штом се расчисти исплата. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

За производот

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Димензии:
30cm
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,2-4 Години
Предупредување:
no
Број На Модел На:
t746
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук

Избор на клиент