Водоотпорен Долготрајни Црно Око Лагер Гел Eyeliner Со Четка Убавина Шминка Сет
Новак - 14 %

Водоотпорен Долготрајни Црно Око Лагер Гел Eyeliner Со Четка Убавина Шминка Сет

Достапно за нарачка
DEN 131.52
DEN 113.00
Достапност:

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Се надевам на разбирање. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Забелешки :
1. Земавме овие фотографии од самите себе.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Користете ги Смири шминка во прав , ги Апсорбира масти .
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. *Лесно да се во боја, водоотпорен, долготрајни, вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави *Вклучува четка, тоа им помага да се направи брзо и погодност шминка. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Или eyeliner четка, со цел да го допрете eyelash корен, а потоа користете четка за да нежно се изедначи овие точки се поврзани, како совршено природно да се подготви стане.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Имајте пријатен шопинг ден!
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Врз основа на досегашното искуство. Толку убавина eyeliner ќе биде да не цветаат.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Боја : Црно-Кафеава Пакетот Вклучува : 2* Eyeliner Гел(Црно-Кафеава)+ 2*Четка Eyeliner Научни знаења : Овој вид на Eyeliner око козметика има две главни функции : првата е текстура на силни перформанси; втората е неговата подолготрајни и поприродни од Eyeliner течни Овој вид на Eyeliner е повеќето долготрајни eyeliner производи, толку многу професионална шминка уметник ќе имаат овој вид eyeliner во нивната козметика кутија Како да го користите : 1. Напомена : Доколку тоа е сериозен во внатрешноста двојно-пати eyelid и мазна кожа видови, препораки Смири шминка во прав со употреба пред eyelids.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Нова 2 Боја Водоотпорен Долготрајни Црно Око Лагер Гел Eyeliner Со Четка Убавина Шминка Поставите Опис 100% Сосема Нов и висок квалитет *Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да бидат креативни, лесно да одговара на различни шминка стил *Специјално дизајниран совет на eyeliner глајд модели на непречено за повеќето прецизна контрола.

За производот

Бренд Име:
МИС РОУЗ
Формулирањето:
Крем
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Корист:
Брзо/Брз Сува,Долго-траен
НЕТО-WT.:
3g
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
Eyeliner
Количина:
2 парчиња
Состојка:
eyeliner крем
Тип:
Eyeliner

Избор на клиент