SKMEI Мажите Дигитален часовник Двојно Време Светлина Тенка Удобност Мода Часовници Одбројување Водоотпорен Машки Женски рачни часовници Часовник 1206
Новак - 35 %

SKMEI Мажите Дигитален часовник Двојно Време Светлина Тенка Удобност Мода Часовници Одбројување Водоотпорен Машки Женски рачни

Достапно за нарачка
DEN 879.36
DEN 572.00
Достапност:

Бренд Име : SKMEI 1206 Пол : Мажи,Жени Стил : Спортот,Модата Бои : Црна,Црвена Роза,Сина,Бела,Црна, Бела Случај Материјал : Гумени Бендот Материјал : Гума Тока тип : Тока се Види на Бирање : Круг Dial Дијаметар : 50mm Случај Дебелина : 8mm Бенд Ширина : 24mm Wristband Должина : 243mm Отпорност на Вода Длабочина : 50 ATM Функции : Светло Тенка Удобност,5bar Отпорни на Вода,Престане да се Види,Хронограф,Аларм,12/24 Часа на Часовникот,Хронограф,ЕЛ Светлина,Датум,Месец Карактеристики : Голема Бирање,LED Дисплеј,Круг,СТП Рака,од не ' Рѓосувачки Челик Тока,Смола Очила Пакување содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА) 1 × Упатство
Превозот И Испорака : 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 15-60 Дена да пристигнат.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 15-90 Дена да пристигне). 3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа!
4.Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност. PS : Еднаш на стоката да бидат испратени надвор , тоа ќе биде невозможно за нас да ви помогне промена на адресата или на кои било други информации на вашата нарачка, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел е информации кога ќе се направи плаќање! Купувачот Читање : Сите производи слики со користење real фотографии, различни видови на опрема, додека пребарувате ќе се исклучи боја, се надевам, ќе може да се разбере. Повратни информации & Контакт со нас на : 1.Ако стоките имаат било каков проблем и не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. 2.Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
3. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо. PS : Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме.

За производот

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Хронограф
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Движење:
Дигитални
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Гума
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
24.3 cm
Бендот Ширина:
24mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Број На Модел На:
1206
Dial Дијаметар:
45mm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SKMEI
Бендот Материјал Тип:
Гума
функција 1:
одбројувачки
функцијата 2:
12/24 Часа Часовник
Функција 3:
Двоен Време

Избор на клиент