MUYA Апстрактно Сликарство акрилик Сликарство Апстрактната Уметност Ѕид Слики Дневна Соба и Спалната соба Дома Внатрешни работи Плажа Куќа Оркестарот Подарок
Новак - 14 %

MUYA Апстрактно Сликарство акрилик Сликарство Апстрактната Уметност Ѕид Слики Дневна Соба и Спалната соба Дома Внатрешни работи

Достапно за нарачка
DEN 1723.20
DEN 1482.00
Достапност:


Бренд : Mu Ya Уметност
Статус : 100% рачно изработени маслото на платно, акрилик сликарство, платно уметност.
Големина : 40x70cm,50x60cm,50x80cm,50x100cm,60x120cm,70x140cm
Стил : Апстракт/ Модерна
Медиуми : Масло на платно
Рамка : Не,само платно
Пакет : Валани тоа со цевка, заштитени со балон Филм,moistureproof, анти-носат, анти-притисок.
Важна Напомена!!!
Цената е за сликарство само платно, Без рамка или носила ,Ако Сакате да купите рамка, ве молиме
Име на производ : MUYA Апстрактно Сликарство акрилик Сликарство Апстрактната Уметност Ѕид Слики Дневна Соба и Спалната соба Дома Внатрешни работи Плажа Куќа Оркестарот Подарок
Палета на производи : Ние нудиме маслото, ѕид слика, слика уметност, дома декор сликарство, платно ѕид уметност, рачно насликани платно маслото, платно слика за дневна соба, платно маслото, маслото на платно, декорација сликарство,ѕидното сликарство,декоративни слика за детска соба спална соба, цвет сликање пејзаж сликарство.
Важна Забелешка :
Почитувани клиенти,
Ќе имаме нова година одмор од 10,Февруари~22th,Февруари, така што сите на цел ќе биде одложен за испорака, tks за вашиот љубезно разбирање. за било какви прашања за објектот, ве молиме контактирајте со нас директно, ќе се вратам на вас побрзо.
A. контрола на Квалитет
1.Како вие контрола на квалитет?
Имаме професионални надзорник за контрола на квалитетот во секој чекор, сите од нашите уметници имаат богато искуство надминува 10 години, 7 дена за враќање на пари е загарантирана.
2.Ќе можеме да го проверат квалитетот пред превозот?
Да, ве молиме да ни остават порака прво, ние ќе ги слика за вашата проверка пред испорака, само што се одобрени, сликата ќе биде предаден, ако не, ние ќе се измени, тоа се додека не ќе ги задоволи.
Б. За Пакет
Со strecher :
1.Четири агол заштитени, анти-носат
2.Внатрешниот пакет : Polybag , moistureproof
3.Outter пакет : Krabičkách анти-притисок.
4.Додаток : куки и ноктите во мали торби.
Само платно :
1. Навива со ПВЦ цевка , moistureproof, анти-носат, анти-притисок.
D. За испорака
Ние соработуваме со DHL, ТНТ, UPS-от, EMS, Fedex експрес, ние ќе го избере една зачувате вашите трошоци повеќето, превозот цена ќе биде информиран пред цел.
Ако ги задоволи нашите објект и услуги, ние искрено се надеваме да ги видите вашите позитивни повратни информации, ве молиме да ни даде пет ѕвездички коментари ако не се задоволи со сликата откако ќе ја прими, ве молиме да не остави никакви повратни информации и контакт ПОБРЗО, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
F. Важна Забелешка На сопствени должност и увозни давачки е дадена од страна на клиентите. Сите барања кон прогласи вредност, ве молиме контактирајте со нас однапред. Ние ќе ги провери пакет внимателно и да ги преземат фото пред shippment, доколку стоката се скршени во текот на пратката, ве молиме да не го потпише и контакт со нас и локалните express за да се решат проблемите. Ве молиме да се carefull кога ќе распакување во случај на сечење платно.
G. Наплата и размена
Ако објектот е скршена или да имаат проблеми со квалитетот, клиентите може да бара враќање или размена, ние ќе си го дозволи превозот цена за испраќање, превозот цена за враќање ќе биде дадена од страна на клиентите.

За производот

Големина (Инчен):
40x50cm, 40x70cm, 50x60cm, 50x80cm, 50x100cm, 60x90cm, 60x100cm, 60x120cm, 70x140cm, 90x180cm, 100x150cm, 100x200cm
боја:
Без рамка
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Предмети:
Апстракт
Број На Модел На:
MAR017-4
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Mu Ya Уметност
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Рачно насликано платно маслото, НЕ ОТПЕЧАТОЦИ
is_customized:
Yes, pls contact us directly with your size
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка или носила:
Не, само платно, frameless, формулиран
Подготвен да се откажам:
No
Производство на името:
апстрактното сликарство ,маслото спална соба
Клучни зборови:
Рачно насликано платно маслото,Модерен Апстрактно Сликарство
Клучни зборови 01:
Апстрактната Уметност,ѕидни слики дневна соба,Дома Внатрешни работи слики,
Примена:
Ѕид слика за дневна соба, ѕид слика за спалната соба,дома декор

Избор на клиент