1000PCS 2N4401 2N4403 ДА-92 ВИСОК КВАЛИТЕТ

1000PCS 2N4401 2N4403 ДА-92 ВИСОК КВАЛИТЕТ

Достапно за нарачка
DEN 326.40
Достапност:


Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.
Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбеди
со еден-стоп шопинг услуга.

За производот

боја:
2N4401 1000pcs, 2N4403 1000pcs
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move
is_customized:
YES

Избор на клиент