Топла prostata вибратор за мажи анален plug вибратор простата massager задник приклучоци анусот масажа еротски играчки за возрасни секс играчки за мажи
Новак - 5 %

Топла prostata вибратор за мажи анален plug вибратор простата massager задник приклучоци анусот масажа еротски играчки за возрасни

Достапно за нарачка
DEN 1679.04
DEN 1595.00
Достапност:


Топла prostata вибратор за мажи анален plug вибратор простата massager задник приклучоци анусот масажа еротски играчки за возрасни секс играчки за мажи
материјал : силикон+ABS
големина : 123mm(L)90mm(W)40mm(H)
USB полнење 9 фреквенцијата на вибрациите 1. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. 3. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. 4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. 5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. 1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. 2 .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. 3. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. 4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

За производот

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Бренд Име:
S-HANDE
Големина:
123mm(L)90mm(W)40mm(H)
Број На Модел На:
QMR-1236695663
Материјал:
Силикони
боја:
prostata вибратор за мажи
Функција:
аналниот plug вибратор
Тип На Објект:
простата massager
жешка:
задник приклучоци
Употреба:
анусот масажа

Избор на клиент