Нови Модата Жените Паричникот Faux Кожа Паричници Висок Квалитет Долго Големина Розова Спојки Чанти Патент Карта Сопствениците Остави Печати Торба
Новак - 39 %

Нови Модата Жените Паричникот Faux Кожа Паричници Висок Квалитет Долго Големина Розова Спојки Чанти Патент Карта Сопствениците

Достапно за нарачка
DEN 604.80
DEN 369.00
Достапност:


Нови Модата Жените Паричникот Faux Кожа Паричници Висок Квалитет Долго Големина Розова Спојки Чанти Патент Карта Сопствениците Остави Печати Торба
Големина Referenecs.
Детали за производот.

За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
220g
Објектот Должина:
19cm
Бренд Име:
Annmouler
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,За Држачот
Материјал Состав:
СТП Кожа
Објектот Ширина:
2.5 cm
Шаблон Тип:
Флорални
Објектот Висина:
9.5cm
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
UF1242
Материјал:
Faux Кожа
Отворениот Метод:
Патент Се Отвори
боја:
multicolor
Шема:
Моден

Избор на клиент