(3 Стилови) За BQ Х5 Плус Случај Висок Квалитет Свила Кожа Кожен Паричник Магнетни Флип Случај Покритие За BQ Aquaris Х5 Плус Случај
Новак - 20 %

(3 Стилови) За BQ Х5 Плус Случај Висок Квалитет Свила Кожа Кожен Паричник Магнетни Флип Случај Покритие За BQ Aquaris Х5 Плус

Достапно за нарачка
DEN 138.24
DEN 110.00
Достапност:


(3 Стилови) За BQ Х5 Плус Случај Висок Квалитет Свила Кожа Кожен Паричник Магнетни Флип Случај Покритие За BQ Aquaris Х5 Плус Случај
Descriptio n : 1. Компатибилен За BQ Х5 Плус 2. Стојат Функција 3. Материјал : СТП Кожа 4. Оваа l мастило има 3 стилови 5.Бесплатен Превозот ќе биде испорачуван Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус 6.Русија клиент ве молиме оставете ги вашите целото име и адреса, така што нема да задоцнување на пратката
Љубезно Потсетување :
1. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. 2. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака и јас ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена,ние ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,тогаш јас ќе се сноси одговорност и ќе рефундирање на вашите пари. 3. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. Слика Шоу

За производот

Бренд Име:
DOB
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Сјајни,Jewelled,Гроздобер
Големина:
None
Карактеристики:
Модни Луксузни
Компатибилен Бренд:
QB
Компатибилен 1:
Случај За BQ Х5 Плус
Компатибилен 2:
За BQ Х5 Плус
Компатибилен 3:
Флип Стојат Паричникот Случај Coque За BQ Х5 Плус
Компатибилен 4:
Покрие Случај За BQ Х5 Плус
Функција:
Нечистотија-отпорни/заштита
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
Паричникот/Застане/Флип
Место:
Жен Шен

Избор на клиент