Универзален Мотор М8*1.25 CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица Прилагодувач За KTM 350 400XCF-W Хонда Kawasaki Ninja 300 ABS ER-6F
Новак - 29 %

Универзален Мотор М8*1.25 CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица Прилагодувач За KTM 350 400XCF-W Хонда Kawasaki Ninja 300 ABS ER-6F

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 306.00
Достапност:

Спојката Кабел Жица Прилагодувач Материјал : Алуминиум Големина : М8*1.25 Боја : Црвена, Црна,Сина,Златна, Портокалова Fitment : cnc алуминиум Universa

За производот

Објектот Тежина:
14kg
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
ZRIHE
Специјални Функции:
спојката жица прилагодување кабел
Објектот Дијаметар:
1.2inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Име На Модел:
RH2-CLA-001
Објектот Висина:
1inch
боја:
Црно/Сино/Red/Gold/Портокал
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Универзална Спојки Кабел Прилагодувач

Избор на клиент