Namaste Ѕид Decal Буда Индискиот Бог Поздрав Претставуваат Ѕид Налепници Hidu Медитација, Јога Студио за Внатрешни работи Отстранлив Оркестарот DIY SYY808
Новак - 21 %

Namaste Ѕид Decal Буда Индискиот Бог Поздрав Претставуваат Ѕид Налепници Hidu Медитација, Јога Студио за Внатрешни работи Отстранлив

Достапно за нарачка
DEN 513.60
DEN 406.00
Достапност:

Производ Inforamtion : Број : SYY808 Големина S : 60x49cm M : 90x74cm L : 116x95cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

За производот

боја:
H622 црна, H601 белата, друга боја избор
Големина:
60x49cm, 116x95cm, 90x74cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
SYY808
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент