30pcs висок Квалитет на зајакот кристал Глеѓ Легура накит Headdress приврзоци за нараквица ѓердан DIY накит одлуки js1243
Новак - 30 %

30pcs висок Квалитет на зајакот кристал Глеѓ Легура накит Headdress приврзоци за нараквица ѓердан DIY накит одлуки js1243

Достапно за нарачка
DEN 369.12
DEN 258.00
Достапност:


Answer : ___________________________ Note :
nbsp; Материјал : цинк легура
Боја : Бела к & Ув злато
Потекло : Кина
Големина : Види производ слики
Таму може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
1
Број На Модел На:
1
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YEPENGFEI
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1g
Објектот Висина:
1inch
Материјал:
Цинк Легура
Боја:
Бела к & Ув злато
Потекло:
Кина Копното
Големина:
Види големина на слика

Избор на клиент