Издржливи Морски 6-Парче М5 Метрички Гума И Ореви Слепи Fastener Wellnuts Кајак Додатоци за Кајак Кану Брод Замена
Новак - 29 %

Издржливи Морски 6-Парче М5 Метрички Гума И Ореви Слепи Fastener Wellnuts Кајак Додатоци за Кајак Кану Брод Замена

Достапно за нарачка
DEN 218.88
DEN 156.00
Достапност:


Опис :
Гума ореви се состојат од flanged гума, neoprene ракави со заробеник месинг нут
Затегнување на навој завртка во месинг орев проширува вметнете да се обезбеди одредување
Вибрации и шок отпорни - dampens бучава
Може да се користи во слепа дупки и цевки
Одговара на сите М5 метрички машина завртки
Спецификација :
Материјал : Висок Квалитет Гума со Месинг Нут
Големина : Прибл. 17 x 14 mm/0.67 x 0.55 инчен
Тема : M5
Боја : Црна
Пакетот Вклучува :
6 Парчиња Гума И Ореви
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

сертификација:
CE
Бренд Име:
MagiDeal
Тема:
M5
Материјал:
Висок Квалитет на Гума со Месинг Нут

Избор на клиент