Greenbase Тактички Челик Двојна Страна QD Прашка Вртливата Прилог Пиштол Прашка Планината За AEG Лов Black/ Dark Земјата
Новак - 11 %

Greenbase Тактички Челик Двојна Страна QD Прашка Вртливата Прилог Пиштол Прашка Планината За AEG Лов Black/ Dark Земјата

Достапно за нарачка
DEN 527.52
DEN 469.00
Достапност:


Greenbase Тактички Челик Двојна Страна QD Прашка Вртливата Прилог Пиштол Прашка Планината За AEG Лов Black/ Dark Земјата
СПЕЦИФИКАЦИЈА
Бруто Тежина : 80g
Боја : Црна/ Темно Земјата
Материјал : Stell
Одговара AEG Verison
Дојде со Големи 1-1/4" Притисни Копче Прашка Јамка
Отстранете Ја Ознаката Верзија
Произведено во Кина
ЗА НАС
GREENBASE има работено во отворено лов за повеќе than10 години. Ние работиме како професионална Обемот & Red Dot Поглед производителот и квалификувани агент на отворено лов додатоци. Нов производ, развој и унапредување на квалитетот се секогаш високо ценет тука. Сега, околу 40 серија, повеќе од 2000 видови на производи се испорачуваат на GREENBASE.
ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Запад Унија, и Т/Т.
ПРЕВОЗОТ
1.Ве молиме бидете сигурни дека добивањето адреса е точно пред вашата исплата.
2.Производи ќе бидат испорачани во рок од 3 работни дена по потврдување на уплатата.
3.Ние не сме одговорни за било обичај данок или увоз доход.
4.Ние сме искрено жал ми е ако не добиете предмети во ограничувањето на времето,и ве молиме контактирајте со нас на прво место. ние ќе го дознаам со вас, обидувајќи се потрудиме да ја добиете вашата задоволство повторно.
Забелешка : за Испорака се ограничи времето е 45 дена од плаќање. (Бразил : 90 дена, Русија : 60 дена)
ВРАЌАЊЕ
1.Враќа се прифатени. Тоа се случува само во рок од 14 дена по производите се примени.
2.Ние треба врати детали вклучувајќи го и превозот следење на број, специфична причина за враќање и вашата цел ID. Сите врати ставки треба да бидат во оригиналниот пакет. Ви благодариме.
3.Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
ПОВРАТНИ информации
1.Ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации , кога сте задоволни со производи и услуги . Тоа ќе биде многу благодарен!
2.Ако имате било какви проблеми во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите задоволство отколку добивање на сиромашните повратни информации од вас.

За производот

боја:
Темно Земјата, Црна
Бренд Име:
GREENBASE
Број На Модел На:
NGA0387/NGA0388
Тежина:
80g
Материјал:
Челик
боја:
Црна/ Темно Земјата
Одговара:
За AEG Лов
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент