3M Гроздобер Ткаенина триаголник Bunting Селски Оркестарот Бела Љубов Срцето Гарланд Партија Виси Декорација за свадба и дома декор
Новак - 15 %

3M Гроздобер Ткаенина триаголник Bunting Селски Оркестарот Бела Љубов Срцето Гарланд Партија Виси Декорација за свадба и дома

Достапно за нарачка
DEN 209.28
DEN 178.00
Достапност:


Материјал : Ткаенина
Должина : 3 M,Секој знаме големина (L x H) : Прибл. 12 x 16cm / 4.72 x 6.3 инчи
Совршен за да додадете до посакуваната атмосфера за наврати како Свадба и други партии.
Можете да puchase повеќе банери и се приклучи заедно во една долга должина за декорација на вашиот дом во фестивал дена.
Совршен за мали свадба, крштевка, гроздобер чај партија, СКАРА или други прослава; фарма продавница, на посетителите центар, селото фер, градина центар, итн.

За производот

Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот На Благодарноста
is_customized:
Yes
Производ Класификација:
Банери
Број На Модел На:
HG01112KH
Материјал:
Ткаенини

Избор на клиент