50Pcs за Еднократна употреба Тетоважа Совети Транспарентен Боја Круг совети Пред-sterilized 5MFT

50Pcs за Еднократна употреба Тетоважа Совети Транспарентен Боја Круг совети Пред-sterilized 5MFT

Достапно за нарачка
DEN 240.00
Достапност:


Тетоважа Транспарентен dispsoable совет
Пакување : 50pcs/пакет
Достапни големина на :
RT : 3-5-7-9-11-13-14-15-18 R
FT : 5-7-9-11-13-15-17 F
MFT : 5-7-9-11-13-15-17 F
DT : 3-5-7-9-11-14 D

За производот

Тип:
Тетоважа Совет
Број На Модел На:
5MFT

Избор на клиент