Xthree памук бејзбол капа мажите секојдневен snapback капа за жените casquette Писмо везови gorras
Новак - 45 %

Xthree памук бејзбол капа мажите секојдневен snapback капа за жените casquette Писмо везови gorras

Достапно за нарачка
DEN 566.40
DEN 312.00
Достапност:


Стандардна големина : 7 1/4 за 58cm
Постои adjutable појас зад грбот на капа. Тоа може да се прилагоди на големината
Предлози за употреба на толпата : Раководител обемот 56-60 CM
минималната вредност на Главата обемот : 53 CM
Максималната вредност на Главата обемот : 61cm
Гребенот : за 7.5 cm
должината на с abric : за 16 CM
Длабочината на капа : за 11cm
ЗАБЕЛЕШКА : Големината може да има мала разлика поради мерка со рака
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 72 часа откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Големината или да Одговара на Прашања, Како и на сите наши капи & капи рака се направи, на готовиот ззп може да се разликуваат од околу + 1cm во одредени мерења. И капи се прилагодливи, уште да се вклопат за повеќето луѓе. Ако ви требаат посебни големина, ве молиме контактирајте со нас директно. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Како и секогаш, ако верувате дека објектот примени во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што може.и Ние ги користиме нашите најдобри пакување за да се заштити стока. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Сепак, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети

За производот

Големина:
56TO61CM
Тип На Објект:
Безбол Капи
Бренд Име:
xthree
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
P1
Шапка Големина:
Една Големина,7 1/4
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Сезоната:
лето и Есен
Ткаенини:
100% Памук
Дебелина:
средно
Погоден Толпата:
Возрасни мажи и жени
Стил:
Моден

Избор на клиент