3d тротоарите пвц подни позадина 3D морето на плажа бања кат 3d позадина водоотпорен 3d кат сликата за позадина

3d тротоарите пвц подни позадина 3D морето на плажа бања кат 3d позадина водоотпорен 3d кат сликата за позадина

Достапно за нарачка
DEN 2400.00
Достапност:


Материјал : ПВЦ
Производ Големина : Custom size, можете да го изберете вашиот омилен слика
Боја : Како на сликата покажува
Тежина : 0.5 kg/метар квадратен
Состојба : 100% Сосема нов и Висок квалитет
Lengthx Width = квадратни метри = Цел Количина
Го прилагодите големина е :
Во моментов, неговата цена е 1 метар квадратен ,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Долго__ __ __ м, Широк__ __ __м, пред да плаќаат за тоа. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Ви благодариме!
Што треба да знаете :
Долги x Широк = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да се подот
Долго=2.8 m Широк=1.7 m 2.8 m x 1.7 m = 4.76 m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 5
Долго =3.2 m Широк =2.3 м 3.2 m x 2.3 m = 7.36 m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 7
Долго =4m Широк =2m 4m 2м x = 8m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.3048 m ,1inch=0.02539 м)
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали димензии,
ако цел 1 метар квадратен ,јас ќе брод 125cm(L) X 80см(W) (4'1" X 2'7")нозе
1 Производи покаже
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(L) X 80см(W) (4'1" X 2'7")нозе
Долги x Широк = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да се подот
Долго=2.8 m Широк=1.7 m 2.8 m x 1.7 m = 4.76 m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 5
Долго =3.2 m Широк =2.3 м 3.2 m x 2.3 m = 7.36 m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 7
Долго =4m Широк =2m 4m 2м x = 8m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.3048 m ,1inch=0.02539 м)
( Долг и Широк ). Ве молиме да ни каже.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .
4 Материјал карактеристика
5 Изградба lllustration
Step1 : Чистење на теренот и мазна конкавна и conve. Step2 : Проверете бојата на подот големина спојување се поклопуваат со (2-3cm). Step3 : Чекор по чекор на сите подот. Чекор 4 : Ножот за сечење и спојување на вишокот на аголна материјал том освен поклопуваат со (2-3cm).
6 Испорака Thme
e Packet во САД : 8-20 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед. Превозот време за Бразил ќе биде 40-70days или подолго поради строгите локалните царински преглед. Ако изберете DHL, Fedex, EMS, aramex превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 дена.
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!

За производот

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
9930
Бренд Име:
слика во слика
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Exfoliator
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
ПВЦ
Големина:
Customize Size
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба

Избор на клиент