Мис Moly Ни Тенок Full Body Shaper Одговараат Кратко Половината Cincher Тренер Половината Редуктор Panty Контрола Lifter Push-Up Shapewear Корсет
Новак - 24 %

Мис Moly Ни Тенок Full Body Shaper Одговараат Кратко Половината Cincher Тренер Половината Редуктор Panty Контрола Lifter Push-Up

Достапно за нарачка
DEN 527.52
DEN 401.00
Достапност:


Ве молиме да ни ме преку Trade Manager или од порака ако имаш било какви прашања, ние ќе одговор во рок од 24 часа
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Тоа мора да биде во добра состојба . Стручен тим служи. Стручен тим служи.Plz бидете трпеливи за пристигнувањето или испратете ни одеднаш! )
4.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.Следење информации pls пребарување www.com
( Можеби и повеќе од 30 работни дена.
Врати се прифати, во рок од 30 дена по купувачот примените објектот. Ако вашиот големина помеѓу две димензии, ве молиме, изберете ја помали еден. Испраќање од Кина и сад склад.
Причина овој производ се користи веднаш до кожата, па тоа не може да се врати или да се разменуваат еднаш се користи. Добредојдовте да контактирате со нас!
Веледрогеријата
За веледрогерија, Ние нудиме попуст или слободни изразат испорака за повеќето земја страна на курирската служба DHL/ARAMEX , ние навистина го цениме да се направи бизнис со било веледрогеријата од која било земја, ве молиме контактирајте со нас за најдобри попуст со изразат испорака на вашата земја. Ние ќе бидеме вашиот trustable снабдувач со одлични услуги на клиентите. Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по уплатата избришани. Само Миење на рацете, Не Железо / Нема Машина за Перење / Без Хлор белење / Не Хемиско чистење. Брзо Parpare во 48 часа
4.
Забелешка:
1. Пред да нарачате, ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно, може да бидат различни од вашата нормална големина; Прирачник за мерење може да постои 1-3cm разлика;
2.
Препродавач
За препродавач, можеме да ви понудиме КАПКА ПРЕВОЗОТ на вашиот клиент директно, без било какви нашата продавница информации, и ние може да ви понуди без жиг слики да се препродава онлајн.
Ние ќе се потрудиме да услуга, можете да во рок од 24 часа .
Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена и превозот на трошоците направени се за вас.
Спецификација Боја : Црна/Беж Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 85% НАЈЛОН 15% SPANDEX долна облека Големина : S/M/L/XL/2 XL/3 XL Стил : Bodysuit/Половината Cinchers/Половината Тренер/Тело Shapewear/Full Кратко Функција : Дише Контрола Половината/Стомак Контрола/ G-Стринг/Boyshorts Дното/Panty Контрола Нашата Предност :
1. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Ние поддршка Dropshipping и трговија на Големо.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Shapewear:
Bodysuits
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Y985859
Контрола Ниво:
Фирма
Бренд Име:
мис moly
боја:
Црна/Беж
Големина:
S/M/L/XL/2XL/3XL
дизајн:
Bodysuit Стомакот girdles бразилецот fajas фитнес половината cincher
Повод:
Секојдневниот
Функција:
Push-Up,Bodysuit Shapwear,Стомакот Контрола, Panty Контрола
Ефект:
Смрди во насекаде, Полн Кратко Boyshorts
Shapewear:
Половината Cinchers/Половината Тренер/Тело Shapewear
Стил:
жените половината обука bodysuit Тело Shapewear corsetst panty контрола
Материјал:
85% НАЈЛОН 15% SPANDEX
Затворање:
Од Дното Кон Врвот

Избор на клиент