BV39 54399880030 54399880030 54399980070 54399700070 турбо кертриџ 14411-00Q0F 8200405203 CHRA за Nissan Qashqai 1.5 dCi 103Hp
Новак - 17 %

BV39 54399880030 54399880030 54399980070 54399700070 турбо кертриџ 14411-00Q0F 8200405203 CHRA за Nissan Qashqai 1.5 dCi 103Hp

Достапно за нарачка
DEN 5136.00
DEN 4263.00
Достапност:

Дел број : BV39 турбо ,54399880070 , 54399880030 , 54399980070 , 54399700070 турбо кертриџ ОЕМ број : 14411-00 Q0 F , 8200405203 , 8200507856 , 7701476183 , 8200625683 турбо chra Одговара за : Кертриџ за Nissan Qashqai 1.5 d Ci 103 HP K9 K Изгради : Јануари 2007 година до Август 2010 Кертриџ за "Рено" Clio III 1.5 d Ci 106 КС K9 K Изгради : од Мај 2005 Кертриџ за Рено Megane II 1.5 d Ci 106 КС K9 K Изгради : од Мај 2005 Кертриџ за "Рено" Модус 1.5 d Ci 106 КС K9 K Изгради : од Јануари 2004 Година Кертриџ за "Рено" Сценски II 1.5 d Ci 106 КС K9 K Изгради : од Јануари 2004
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Материјал Тип:
K418
Frequence Опсег:
8200405203 турбина кертриџ
Специјални Функции:
7701476183 турбо chra
Објектот Висина:
15cm
Модел Година:
Јануари 2007 година до Август 2010
Објектот Тежина:
1.6kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
BV39
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
15cm
Автомобил Производител:
Nissan
Поставување на Возило:
8200625683 turbo
Модел:
BV39
Дел Број:
54399880070 , 54399880030 , 54399980070 , 54399700070 турбо кертриџ
ОЕМ број:
14411-00Q0F , 8200405203 , 8200507856 , 7701476183 , 8200625683 turbo
1.Одговара за:
Кертриџ за Nissan Qashqai 1.5 dCi 103 HP K9K се Изгради
2.Одговара за :
Кертриџ за Рено Clio III 1.5 dCi 106 КС K9K се Изгради
3.Одговара за :
Кертриџ за Рено Megane II 1.5 dCi 106 КС K9K се Изгради
4.Одговара за :
Кертриџ за Рено Модус 1.5 dCi 106 КС K9K се Изгради
5.Одговара за:
Кертриџ за Рено Сценски II 1.5 dCi 106 КС K9K се Изгради
54399880070 turbo:
54399880030 турбополнач кертриџ
54399980070 турбополнач core:
54399700070 turbo

Избор на клиент