За LG K10 Случај LG K10 Покрие Флип 5.3 Инчен СТП Кожен Паричник Силикони Случај За LG K10 lte K420N K430 K430ds K410 Телефон Случај K 10
Новак - 10 %

За LG K10 Случај LG K10 Покрие Флип 5.3 Инчен СТП Кожен Паричник Силикони Случај За LG K10 lte K420N K430 K430ds K410 Телефон

Достапно за нарачка
DEN 201.60
DEN 181.00
Достапност:


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. За LG K10 Случај LG K10 Покрие Флип 5.3 Инчен СТП Кожен Паричник Силикони Случај За LG K10 lte K420 N K430 K430ds K410 Телефон Случај K 10
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

За производот

Материјал:
кожа
Големина:
5.3 inch
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Симпатична,Украсени
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
Компатибилен 1:
Телефон Случај За LG K10
Компатибилен 2:
Случај За LG K10
Компатибилен 3:
За LG K10 Случај 5.3 инчен
Компатибилен 4:
За LG K10 K430 Телефон Случај
Компатибилен 5:
За LG K10 Случај Кожа
Компатибилен 6:
За LG K10 K 10 lte K420N K430 K430ds K410 Случај

Избор на клиент