HUHAO 10PC 1.5 мм да 2.4 mm Карбид PCB мини вежба Малку CNC волфрам челик за печатење коло 3.175 mm вежба малку сет PCB
Новак - 17 %

HUHAO 10PC 1.5 мм да 2.4 mm Карбид PCB мини вежба Малку CNC волфрам челик за печатење коло 3.175 mm вежба малку сет PCB

Достапно за нарачка
DEN 384.00
DEN 319.00
Достапност:

Потоа кажете ни и ние може да напише пониска цена на фактурата. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот со најдоброто решение. Aliexpress Стандард Превозот, тоа вклучува поголемиот дел на e-mail пораки превозот како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, Хонгконг Пост,Шведска Пост, Posti Финска, Post NL итн.

За производот

Месо Тело Форма:
Круг
Вкупна Должина:
38mm
Број На Модел На:
2684
Бренд Име:
HUHAO
is_customized:
Yes
Должина:
38mm
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Волфрам Карбид
Употреба:
PCB Дупчење
Тип:
Пиштол Вежба Малку

Избор на клиент