Cuticle Уметност Clipper Plier Cuticle Ножици Нокти Алатка Помине Професионални Нерѓосувачки Челик Помине Тример Пети NT11-8718

Cuticle Уметност Clipper Plier Cuticle Ножици Нокти Алатка Помине Професионални Нерѓосувачки Челик Помине Тример Пети NT11-8718

Достапно за нарачка
DEN 225.12
Достапност:


Cuticle Уметност Clipper Plier Cuticle Ножици Нокти Алатка Помине Професионални Нерѓосувачки Челик Помине Тример Пети NT11-8718

За производот

Тип На Објект:
Clipper & Тример
Бренд Име:
YASNI
Број На Модел На:
NT11-8718
Примена:
Прст
Големина:
11 X 5.2CM
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент